Politiku do futbalu nemiešame...


Politiku do futbalu nemiešame...


Ľudská škodoradosť, najväčšia radosť. Týmto jednoduchým a natoľko pravdivým príslovím by som začal tento krátky odstavec. Medzi ľuďmi momentálne ohľadom nášho klubu koluje fáma, ktorú by som rád vyvrátil. Podaktorí tvrdia, že klub FK Šamorín funguje pod záštitou istej politickej strany.

Nikdy to tak nebolo a nikdy ani nebude!

Tento klub, ako som už niekoľkokrát zdôrazňoval a prízvukoval, je záležitosťou čisto rodinnou a založenou pre radosť a rozvoj detí. Je pravda, že sponzori sa hľadajú ťažko a bohužiaľ nie je ich v našom prípade veľa. No politika u nás v práci s deťmi nezohráva žiadnu rolu. Nefungujeme pod nikoho záštitou a už vôbec nie sme za to, prostredníctvom klubu propagovať záujmy ktorejkoľvek politickej strany. Nezneužili by sme predsa detský futbalový klub v prospech nej. Osobne to nepreferujem a nedovolím, aby na to doplácali naši hráči. Najjednoduchším riešením v každom prípade by bolo deti umiestniť do popredných klubov, podporovaných zvučnými menami sponzorov a politickými stranami, no to nie je v našom záujme. Vybrali sme si ťažšiu cestu a tak čelíme neustálym klamstvám.
Týmto som chcel len ozrejmiť, ako sa veci majú a že okolo nás sa znova šíria nepravdivé reči. Ak niekto o tomto nedorozumení vie viac, budem rád, ak sa mi s tým zdôverí, nech som v obraze.
Je mi jasné, že ľudia sú všelijakí a radi podkopávajú nohy úspešným, no nás ani tieto zákerné reči nevyvedú z miery a naďalej pokračujeme v tvrdej práci.Tibor Lengyel
Predseda FK Šamorín
(kontakt na mňa: 0948 712 777)

Najbližšie udalosti

Žiadne udalosti

Kalendár udalostí

október 2017
Po Ut St Št Pi So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Počet návštev:

219598

On line :

Práve tu je 63 návštevníkov a žiadni členovia on-line