Coerver first skills

Projekt Coerver first skills

Tréner FK Šamorín Hamuliakovo v spolupráci s Coerver Coaching Česko / Slovensko
ponúka projekt first skills pre MŠ a ZŠ. Coerver Coaching svetová jednotka v trénovaní futbalových schopnosti.

PREDSTAVENIE

FIRST SKILLS je jedinečná ponuka rodičom pre ich deti, ktoré začínajú s futbalom vo veku 4-6 rokov.
FIRST SKILLS je viac VZDELÁVACÍ, viac EFEKTÍVNY a viac ZÁBAVNÝ ako iné existujúce programy.
FIRST SKILLS buduje základné predpoklady mladých hráčov predtým, ako vstúpia do organizovaných súťažných štruktúr.
FIRST SKILLS je súčasťou plne integrovaného systému rozvoja hráča, na ktorý naväzujú Coerver® Coaching Junior a Performance akadémie pre hráčov starších ako 7 rokov.

CO CHCÚ DETI A RODIČIA ?

★ Hrať ako ich hrdinovia ★ To najlepšie pre svoje deti
★ Náročný a vzrušujúci tréning ★ Profesionálnych trénerov a bezpečné prostredie
★ Zaujatých a profesionálnych trénerov ★ Náročné tréningové plány a individuálny
★ Perfektné vybavenie a tréningové zázemie ★ Viditeľný pokrok v zlepšení futbalových schopností
★ Merateľné zlepšenie a istotu, že tréning
využijú v zápasovej praxi
★ Radosť a úžastné zážitky pre svoje deti
★ Super zájazdy a výlety za futbalom ★ Dokonalú starostlivosť
★ Rozumnú cenu za poskytnuté služby

VÝHODY TRÉNINGU

★ Zvyšuje u detí sebavedomie a rozvíja lásku k futbalu.

★ Učí základné futbalové schopnosti s dôrazom na prácu s loptou, prihrávanie, streľbu a  hru na malom priestore.

★ Rozvíja správne návyky: počúvanie, zvýšenú koncentráciu a rýchlu reakciu, rovnako ako kladie dôraz na rozvoj sociálnych potrieb - vzájomnej komunikácie a spolupráce.

★ Učí základom zdravej výživy.

★ Prináša veľa zábavy!

PONUKA PRE MŠ A ZŠ

Tréningová jednotka
    2x 30 min.
Tréningová skupina
    Maximálne 8-10 detí na jedneho trénera. V skupine môžu byť chlapci aj dievčatá.
Tréningové vybavenie
    Lopty veľ. 3, prenosné minibránky, kužely a klobúčiky a rozlišovacie dresy.
Tréneri
    Preškolení v systéme vzdelávánia Coerver® Coaching a s tréningovou praxou s deťmi.
    € 5,- / hod / 1 osoba

Milan Mintál