Hodnoty a poslanie

Základné hodnoty klubu

RODINA - FK Šamorín - Hamuliakovo vyznáva rodinné hodnoty. Klub založili rodičia anaďalej v ňom aktívne pôsobia. Fungujeme ako jeden tím  a spolu s trénermi a priaznivcami  klubu  investujeme náš čas do budúcnosti našich detí.

ZODPOVEDNOSŤ - Nie je nám jedno, čo deti v súčasnosti robia. Či sedia vo svojej virtuálnej bubline, alebo či behajú po ihrisku. Myslíme si, že aktívny pohyb je lepšia voľba.  Chceme vytvárať deťom podmienky na to, aby mohli hrať futbal, aby sa mohli neustále  zlepšovať a  zdokonaľovať vo svojich  výkonoch. Futbal je celosvetový fenomén a je kľúčom k tomu, aby sa naše deti a mládež naučili disciplíne, vytrvalosti,  pokore a hre fair play.

VYTRVALOSŤ - Učíme naše deti, že úspech neprichádza zo dňa na deň, ale za každým úspechom a slávou je tvrdá práca, odriekanie, ale najmä odhodlanie a chuť zvíťaziť. Nielen v zápase, ale najmä nad sebou.

• POSLANIE

Poslaním klubu je rozvoj mladých futbalistov, so šancou pre každého, aby sa prejavil.   Poslaním je vytvárať  také podmienky, aby sa deti zo Šamorína a blízkeho okolia mohli zlepšovať a zdokonaľovať vo svojich športových a futbalových návykoch a zručnostiach. FK sa snaží prostredníctvom futbalu dopriať deťom zážitky z úspechov, naučiť ich prekonávať prekážky a hrať fair play. Tímový duch a radosť z hry sú základnými hodnotami nášho klubu a veríme,  že všetci naši hráči budú hrdí na svoje dresy, ktoré nosia.